Horologium Grunbergensis

motyw_unikatyPrzyjemność czerpana z posiadania rzeczy niezwykłych i nietuzinkowych jest wpisana w ludzką naturę. Nic więc dziwnego, że spełnianie własnych marzeń jest tak istotne dla każdego z nas. Specjalna seria o łacińskiej nazwie "Zegarek Zielonogórski” obejmuje modele kierowane do najbardziej wymagających miłośników tradycyjnego zegarmistrzostwa. Do osób ceniących indywidualizm i pragnących posiadać jedyne w swoim rodzaju oraz niepowtarzalne modele zegarków.

Unikaty produkowane są jako pojedyncze egzemplarze lub krótkie serie, ograniczone do kilku sztuk. Od naszych kolekcji limitowanych różnią się wykonaniem poszczególnych elementów i zastosowaniem wyszukanych materiałów. Zegarek dostarczany jest w eleganckim czarnym pudełku.

Zestawy kolekcjonerskie to wybrane modele z naszych kolekcji limitowanych, oferowane jako komplety. W tym przypadku stosujemy eleganckie drewniane kuferki mogące pomieścić do kilku egzemplarzy. Pierwszy zestaw składa się z czterech zegarków z kolekcji Elementum.

MODELE W KOLEKCJI