O Polporze

Zawsze trzeba wierzyć w to, że marzenia mogą się spełnić. Stwierdzenie niby banalne, a jak prawdziwe. Jeszcze kilka lat temu, żadnemu z dzisiejszych posiadaczy zegarków POLPORA, ani nikomu w kraju nie przyszłoby na myśl, że ich czas może odmierzać polski zegarek mechaniczny. A jednak stało się to możliwe.

Polpora_czas

Projektując nasze pierwsze modele zegarków nie przewidywaliśmy, że w ciągu nadchodzących lat uda nam się osiągnąć aż tak wiele. Ponad 500 wyprodukowanych zegarków, w tym 32 różne modele. Ponadto 4 kolekcje tematyczne, 7 werków mechanicznych i dziesiątki publikacji. Liczby mówią same za siebie. To ogromny sukces, na który pracujemy każdego dnia. Sukces, który jest możliwy głównie dzięki ogromnemu zaangażowaniu zegarmistrzów, jak i specjalistów salonów partnerskich zajmujących się profesjonalną dystrybucją i serwisem.

Na następnych stronach przedstawiamy nie tylko fakty związane z naszą dotychczasową działalnością, ale przede wszystkim produkowane przez nas zegarki. Modele unikatowe i zegarki limitowane powstające w Zielonej Górze. Jest to odpowiedź na otrzymywane liczne zapytania związane z dostępnością katalogu. W tej publikacji przedstawiamy w przejrzysty i kompaktowy sposób wszelkie informacje na temat naszych produktów. Jesteśmy świadomi, iż w ramach katalogu nie da się poruszyć wszystkich aspektów. Na wszelkie pytania odpowiedzą specjaliści w salonach sprzedaży. 

Do Państwa dyspozycji jest również formularz kontaktowy na naszej stronie internetowej.

Tomasz Cerbiński (właściciel)