Precyzja wykonania

motyw_werk_A10_dekielPo wielu latach zastoju w branży zegarmistrzowskiej, tradycyjne rozwiązania mechaniczne powracają do łask. My stosujemy je w polskim czasomierzu. Przywiązujemy przy tym szczególną uwagę do dokładności i staranności na każdym etapie projektowania, konstrukcji i późniejszego montażu. Naszym priorytetem jest uzyskanie doskonałości w tym procesie. Bez przerwy dążymy do ideału. Dotyczy to również wzorowej obsługi gwarancyjnej, jak i pogwarancyjnej naszych zegarków.

Chcąc osiągnąć postawione cele, jesteśmy zobligowani do stosowania najlepszych materiałów i pracy z profesjonalistami. Czynimy to od samego początku. Zaczynając na skrupulatnym doborze wszystkich elementów, a kończąc na regulacji mechanizmów naszych zegarków. Dbamy aby absolutnie nic nie umknęło naszej uwadze.

Każdy zegarek naszej manufaktury jest efektem pracy mistrzów w swoim fachu. Zegarmistrz ręcznie zakańczający ten proces jest zapewne jednym z najważniejszych ogniw tego łańcucha. To jego doświadczone oko, zręczność i wyczucie gwarantują, że powstały czasomierz spełnia nasze niezwykle wysokie wymagania dotyczące jakości.